Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Suoliukai

Go down 
AutoriusPranešimas
ELENA GILBERT
I gotta runaway,i'm only hiding from myself, i feel like, i suffocate
ELENA GILBERT


Pranešimų skaičius : 388
Join date : 2010-11-16
Miestas : MF

Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 01 20, 2011 12:02 pm

....
Atgal į viršų Go down
https://vampsland.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeAntr. 01 25, 2011 3:43 pm

Ateina į parką, atsisėda ant suoliuko ir sėdi, dairydamasi bei stebėdama aplinką.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeAntr. 01 25, 2011 4:55 pm

Ateina ir klestelėjusi ant vieno iš laisvų suoliukų susikelia koją ant kojos. Žvilgteli šen, žvilgteli ten, nei gyvos dvasios. Kaip ir visada, Katherine nebūtų Katherine jeigu jos galvoje nesisuktų įvariausi planai planeliai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeAntr. 01 25, 2011 7:15 pm

Sėdi toliau dairosi, pastebi Kath, todėl akimirką sėdi ir galvoja ar tai Katherina ar Elena, tačiau pirma neužkalbins
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeTr. 01 26, 2011 3:20 pm

pamačiusi dar vieną savo kloną atsidūsta, tikrai nemanė, kad čia Elena.
- Charlotte?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeTr. 01 26, 2011 7:13 pm

- O, pasirodo, kad esu garsi netgi tuomet kai atvykstu ten, kur manęs nežino,- šypteli Lottė.
- Labas ir tau Katherine,- maloniai atsako
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 01 27, 2011 1:07 am

- įdomu kaip galėčiau tavęs nežinoti. - prisimerkia ir galiausiai nusijuokia, atsistoja ir prieina prie jos. - hm.... senokai nesimatėm.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 3:03 pm

Atėjusi čia klesteli ant kažkokio suoliuko susimeta koja ant kojos kaip jai jau įprasta. Žiūri į praeinančius vaikinukus, bet kaip ir visada už Damon, ar Stefan, nieko gražesnio. Sėdi toliau ir žvalgosi kokios aukos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 3:10 pm

Eina tarp žmonių ir aki užmeta i Kath.Šypteli truputi šalta šypsena ir sustoja šalia jos.Pasisuka priekiu i ją.
-Katerina,šimtas metu.Per daug man pasisekė kad tave sutikau šiame mieste.O maniau būsi dingus seniausiai iš čia,-žiūri i jos akis ir šalta šypsosi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 3:23 pm

Pasižiūri į jį nepatenkintu žvilgsniu tikrai jo čia dabar nesitikėjo pamatyti, bet stengėsi išlikti rami. - Elijah.,- dirbtinai šyptelėjo. - Tikrai, kad šimtas metų.,- pasisuko į jį. - Na kaip matai aš čia kaip ir gyvenu.,- linktelėjo ir pasižiūrėjo į jo ta šaltą žvilgsnį nepatenkintu veideliu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 3:25 pm

Šypteli šalta šypsena ir pasižiūri i jos akis.
-Oho,bus naudinga tai žinoti.Bet kada būsi po ranka.Lengvai pasiekiama,-praleidžia kažkiek žmonių ir prieina prie jos arti.
-Ir kodėl tu tokia nepatenkinta,nepasiilgai manęs?Juk buvo seniau taip smagu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 3:28 pm

Pasižiūri į jį kiek įžūlesniu žvilgsniu. - Atleisk, bet manęs kaip parankinės negausi.,- kreivai šypteli. - Seniau.,- pabrėžia žodį. - Kas buvo seniau tas pražuvo.,- žiūri į Elijah.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 3:31 pm

-O tarytum man reiktu parankinės,tik bus lengva pasakyti tavo mielajam Klausui kad tu čia gyveni ramiai.Jau isigyjai chalata ir šlepetes?-šaltu žvilgsniu žiūrėjo i ją be jokios šypsenos.
-Aš senų laikų nepasilgau,tada buvo kiti laikai o tu ir žmogus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 3:35 pm

- Na žinai senatvė traumuoja niekada negali žinoti kas gali atsitikti.,- linkteli gi protinga ale ji. - Tavo žiniai jau senai juos turiu.,- atsidūsta ir pasižiūri į kažkokių vaikinų grupelę. - Nepasiilgai?.,- kilsteli antakius žiūrėdama į jį. - Na taip buvau žmogus, bet dabar dėja neesu ir už tai dėkoju Rose.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 3:39 pm

-O Rose,tikrai miela vampyrė kuriai pats nusukčiau kaklą.Gal žinai kur jinai?-pavarto galva nes tiesiog vienaip laikyti ją buvo nuobodoka.
-O ko galima pasiilgti tavyje?- pasilenkia prie jos ir iduria i nugara su pagaliu.Kadangi parke tada nebuvo nei vieno žmogeliuko.Atsilenkia ir vėl stovi savo pozicijoje.
-Geriau šio senuko nenuvertink,nes bus blogiau nei tą rakštis tavo nugarytėje,-šaltai viską pasako.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 3:45 pm

- Ne dėja nežinau kur ji, o jai ir žinočiau tikrai nepasakyčiau.,- vypteli. - Patikėk manyje galima pasiilgti daug ko vargu ar tai į tavo smegeninę sutilptu.,- taria ir pajautusi skausmą nugaroje susiraukia. - Kvailys.,- per sukastus dantis taria ir kažkokiu būdu po truputi išsitraukia ta pagalį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 3:48 pm

-Geriau tokius dalykus sakyk savo Salvatore broliams,kurie pamišę dėl tavęs.Aš tavyje matau tik bereikalingą bėda,-pusę lūpų šypteli ir pasižiūri i tą pagali.
-O taip jis tiko pas tave,kodėl ištraukei?-nusijuokia jau garsiau bet vis šaltu juoku.Suneria rankas ir viena akimi pasižiūri i žmonių būreli kuris praėjo pro juos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 3:54 pm

- Kaip susitiksiu nors viena būtinai perduosiu jiems linkėjimus nuo tavęs.,- linkteli. - Na manau jis tau labiau tiktu.,- pasižiūri į ta pagalį. - Ir taip gi kur tavo palaikymo komanda?.,- kilsteli antakį ir apsižvalgo aplinkui. - Kažkaip nei plakatų nei palaikymo komandos nesimato.,- apsimeta kad žvalgosi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 3:57 pm

-O kam man komanda?Aš dirbu beveik visada vienas,palydovai nereikalingi.Jie daugeliu atveju trukdo.O kur tavo komanda ar kaip ten tu ją vadinai-šeima?-šypteli bežiūrėdamas i jos akis.
-Tikroji tavo šeimyna buvo tikrai smagi iki paskutinio atodūsio.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 4:01 pm

- Na kaip ir sakiau niekada nežinai ką senatvė gali iškrėsti.,- dirbtinai šypteli. - Na matai kadangi juos kaikas išžudė ir tu tikriausiai net nežinai kas noors.,- apsimeta, kad galvoja. - Toks kvailys kaip tu galėjo juos išžudyti.,- linkteli ir atsistoja. - Na žinai aš gal jau eisiu nes kaip matau mums nėra apie ką kalbėtis.,- pasižiūri į Elijah.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 4:03 pm

-Kitą karta būs idomiau,atsinešiau daugiau tokių dantų krapštukų.Ir prisimink,būtinai surasiu tave.Nes tu viena daiktą skolinga esi,-šalta šypsena.
-Toks akmuo baltas.Ir kol neatiduosi,kankinsiu tave kai galėsiu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 4:07 pm

- Na kito karto gali ir nebūti linkiu sekmės ir dar karta saugok sveikatėlę senuk Elijah.,- padeda ranką jam ant peties. - Aš jo net neturiu.,- prie pat ausies tyliai jam sušnabžda. Atsitraukia nuo jo, ta ranką lėtai nuimdama jam nuo pečio.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 4:09 pm

-O man koks skirtumas,gauk akmeni,-šaltai pasako ir žengia kelis žingsnius.
-Ir tau sekmės kaimietukę,-pakilnoja antakiu ir nueina ir dingsta tarp žmonių būrio.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitimeKv. 02 10, 2011 4:10 pm

- Pasvajok seneli.,- suburba ir pasišalina.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Suoliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Suoliukai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Suoliukai
» Suoliukai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Savartynas :: Šiukšledežė-
Pereiti į: